2018 Lion's All-Star Rosters
Posted: Tue Apr 10, 2018 7:34 pm
BOYS
CLASS A
Joe Pistorius, West Fargo
Abdi Surfi, West Fargo
Zach Westphal, WF Sheyenne
Kemal Hajric, WF Sheyenne
Jake Kava, Shanley
Cam Saville, Shanley
Chandler Albertson, Minot
Trae Steckler, Mandan
Cam Steckler, Mandan
Josh Sipes, Century
Kade Amundson, Century
Ian Schafer, Bismarck
Alternates
Debyn Johnson, GF Central
Jagger Miller, Devils Lake
Sam O'Keeffe, Fargo South
Austin Wolf, Legacy
Sawyer Kenney, Fargo North
CLASS B
Kyler McGillis, St. John
Dalton Prouty, St. John
Andrew Christianson, Oak Grove
Wyatt Hanson, Stanley
Garrett Bickett, Carrington
Luke Foertsch, Wyndmere-Lidgerwood
Leyton Lang, Our Redeemer's
Anthony Vetter, Bishop Ryan
Derek Ferebee, Beulah
Isaiah Kludt, Hettinger-Scranton
Hart Andes, North Shore-Plaza
Jacob Rodin, Kenmare
Alternates
Tyler Hegg, Thompson
Dominic Schuster, Midway-Minto
Hunter Sand, Dakota Prairie
Trent Marquart, Glenburn
Kaedyn Hanson, Stanley
GIRLS
CLASS A
Carly Kottsick, Fargo Davies
Grace Geffre, Fargo Davies
Reagan Linster, Fargo Davies
Mary Sem, Fargo North
Julia Vetter, Shanley
Kierra Freih, WF Sheyenne
Alli McCoy, Minot
Courtney Olson, Mandan
Mariya Kinnebrew, Century
Bailee Otterness, Century
Tony Dvorak, Bismarck St. Mary's
Whitney Thomas, Legacy**
Alternates
Gena Cornelius, Wahpeton
Courtney Lloyd, Valley City
Mackenzie Peterson, Valley City
Brenna Tschetter, Binot
Kaitlyn Wanner, Bismarck St. Mary's
CLASS B
Taylor Reilly, Drayton/Valley-Edinburg
Jordyn Worley, Langdon/Edmore/Munich
Stephanie Miller, North Star
Emerson Hoornaert, Carrington
Grace Benz, Kidder County
Anna Holen, LaMoure-LM
Alexis Bentz, Grant County
Taylor Roehl, Grant County
Amber Stevahn, Shiloh Christian
Sydney Anderson, Killdeer
Trae Murray, Killdeer
Caitlyn Tveter, New Town
Alternates
Danielle Schwanke, Benson County
Madison Uhlenkeamp, Rugby
Jadyn Pollert, Medina/Pingree-Buchanan
Maggie Fischer, Bowman County
Abby Iverson, Stanley
Avery Sundeen, Watford City
CLASS A
Joe Pistorius, West Fargo
Abdi Surfi, West Fargo
Zach Westphal, WF Sheyenne
Kemal Hajric, WF Sheyenne
Jake Kava, Shanley
Cam Saville, Shanley
Chandler Albertson, Minot
Trae Steckler, Mandan
Cam Steckler, Mandan
Josh Sipes, Century
Kade Amundson, Century
Ian Schafer, Bismarck
Alternates
Debyn Johnson, GF Central
Jagger Miller, Devils Lake
Sam O'Keeffe, Fargo South
Austin Wolf, Legacy
Sawyer Kenney, Fargo North
CLASS B
Kyler McGillis, St. John
Dalton Prouty, St. John
Andrew Christianson, Oak Grove
Wyatt Hanson, Stanley
Garrett Bickett, Carrington
Luke Foertsch, Wyndmere-Lidgerwood
Leyton Lang, Our Redeemer's
Anthony Vetter, Bishop Ryan
Derek Ferebee, Beulah
Isaiah Kludt, Hettinger-Scranton
Hart Andes, North Shore-Plaza
Jacob Rodin, Kenmare
Alternates
Tyler Hegg, Thompson
Dominic Schuster, Midway-Minto
Hunter Sand, Dakota Prairie
Trent Marquart, Glenburn
Kaedyn Hanson, Stanley
GIRLS
CLASS A
Carly Kottsick, Fargo Davies
Grace Geffre, Fargo Davies
Reagan Linster, Fargo Davies
Mary Sem, Fargo North
Julia Vetter, Shanley
Kierra Freih, WF Sheyenne
Alli McCoy, Minot
Courtney Olson, Mandan
Mariya Kinnebrew, Century
Bailee Otterness, Century
Tony Dvorak, Bismarck St. Mary's
Whitney Thomas, Legacy**
Alternates
Gena Cornelius, Wahpeton
Courtney Lloyd, Valley City
Mackenzie Peterson, Valley City
Brenna Tschetter, Binot
Kaitlyn Wanner, Bismarck St. Mary's
CLASS B
Taylor Reilly, Drayton/Valley-Edinburg
Jordyn Worley, Langdon/Edmore/Munich
Stephanie Miller, North Star
Emerson Hoornaert, Carrington
Grace Benz, Kidder County
Anna Holen, LaMoure-LM
Alexis Bentz, Grant County
Taylor Roehl, Grant County
Amber Stevahn, Shiloh Christian
Sydney Anderson, Killdeer
Trae Murray, Killdeer
Caitlyn Tveter, New Town
Alternates
Danielle Schwanke, Benson County
Madison Uhlenkeamp, Rugby
Jadyn Pollert, Medina/Pingree-Buchanan
Maggie Fischer, Bowman County
Abby Iverson, Stanley
Avery Sundeen, Watford City