Region 2 Individual Results
Posted: Sun Feb 13, 2011 4:19 pm
103
Chaz Bauer (car)
Carson Koble (har)
Nathan Volk (cc)
Bradyn Horgan (nbc)
112
Jeff Ulvog (nbc)
Dustin Schmiess (har)
Jaron Lunday (graf)
Walker Carr (car)
119
Jesse Schurman (nbc)
Logan House (cc)
Joe Bakke (car)
Ricky Wilson (mpcg)
125
Quinten Koble (har)
Preston Koenig (cc)
Chris Miller (nbc)
Patrick Nuemiller (car)
130
Adam Dullea (cc)
Sebastian Schill (nbc)
Wyatt Morten (lar)
Wyatt Lautt (har)
135
Brett Schurman (nbc)
kyle Schultz (cc)
Cody Idso (mpcg)
Grant Sartain (har)
140
Tyler Anderson (Hill)
Jared Jensen (cc)
Tanner Keller (har)
Arturo Delacruz (graf)
145
Devin Arnold (har)
Brandon Gussiaas (car)
Josh Riendeau (hill)
Andrew Braget (nbc)
152
Lane Anderson (car)
Oakly Zink (hill)
Wendel Lafferty (nbc)
Zach Todd (mpcg)
160
Kyle Bahm (car)
Micheal Finn (lar)
Casey Schuh (har)
Jordan Bolstad (hill)
171
Jordan Mittleider (car)
Aaron Ponzer (har)
Seth Wilson (mpcg)
Ben Birrenkott (cc)
189
Alex Mclean (hill)
Austin Wolf (car)
Cole Carrier (nbc)
Shawn Erickson (cc)
215
Cordell Schroeder (car)
Jon Raywalt (mpcg)
Trey Lafferty (nbc)
Brice Willison (hill)
285
Zach Odden-Lemar (cc)
Thomas Doeden (hill)
Austin Schuldheisz (car)
Jeremy Talamantes (graf)
Chaz Bauer (car)
Carson Koble (har)
Nathan Volk (cc)
Bradyn Horgan (nbc)
112
Jeff Ulvog (nbc)
Dustin Schmiess (har)
Jaron Lunday (graf)
Walker Carr (car)
119
Jesse Schurman (nbc)
Logan House (cc)
Joe Bakke (car)
Ricky Wilson (mpcg)
125
Quinten Koble (har)
Preston Koenig (cc)
Chris Miller (nbc)
Patrick Nuemiller (car)
130
Adam Dullea (cc)
Sebastian Schill (nbc)
Wyatt Morten (lar)
Wyatt Lautt (har)
135
Brett Schurman (nbc)
kyle Schultz (cc)
Cody Idso (mpcg)
Grant Sartain (har)
140
Tyler Anderson (Hill)
Jared Jensen (cc)
Tanner Keller (har)
Arturo Delacruz (graf)
145
Devin Arnold (har)
Brandon Gussiaas (car)
Josh Riendeau (hill)
Andrew Braget (nbc)
152
Lane Anderson (car)
Oakly Zink (hill)
Wendel Lafferty (nbc)
Zach Todd (mpcg)
160
Kyle Bahm (car)
Micheal Finn (lar)
Casey Schuh (har)
Jordan Bolstad (hill)
171
Jordan Mittleider (car)
Aaron Ponzer (har)
Seth Wilson (mpcg)
Ben Birrenkott (cc)
189
Alex Mclean (hill)
Austin Wolf (car)
Cole Carrier (nbc)
Shawn Erickson (cc)
215
Cordell Schroeder (car)
Jon Raywalt (mpcg)
Trey Lafferty (nbc)
Brice Willison (hill)
285
Zach Odden-Lemar (cc)
Thomas Doeden (hill)
Austin Schuldheisz (car)
Jeremy Talamantes (graf)