Page 1 of 1
2020 Week 7 Schedule
Posted:
Fri Sep 25, 2020 10:25 pm
by Run4Fun2009
Thursday, October 1st
Garrison-Max 6 @ Des Lacs-Burlington 52
Friday, October 2nd
RV Thompson 6 @ #3 Lisbon 32
#5 Oakes 64 @ Oak Grove 21
Hatton-Northwood 12 @ Sargent County 39
Ellendale/Edgeley-Kulm 8 @ Northern Cass 34
#1 Langdon/Edmore/Munich 50 @ Bottineau 6
RV Grafton 26 @ Westhope-Newburg-Glenburn 0
Carrington 8 @ Rugby 12
Park River Area 12 @ Harvey-Wells County 53
Nedrose 26 @ Kenmare/Bowbells/Burke Central 20 OT
#2 Velva 26 @ #4 Dickinson Trinity 21
Bowman County 13 @ RV Shiloh Christian 34
New Salem-Glen Ullin 24 @ RV Killdeer 43
Richardton-Taylor-Hebron 34 @ Southern McLean 30
Saturday, October 3rd
South Prairie 0 @ RV Bishop Ryan 59
Monday, October 5th
Tioga 8 @ Garrison-Max 15
Re: 2020 Week 7 Schedule
Posted:
Sun Sep 27, 2020 11:47 am
by Sorenson23
Lisbon
Oakes
Sargent County
Ellendale-Edgeley-Kulm
Langdon-E-M
Grafton
Carrington
Harvey-Wells County
Des Lace-Burlington
Nedrose
Velva
Bowman County
Killdeer
Southern McLean
Bishop Ryan
Re: 2020 Week 7 Schedule
Posted:
Sun Sep 27, 2020 8:32 pm
by Region2FootballFan
Friday, October 2nd
Thompson (3-1; 4-1) @ Lisbon (4-0; 5-0)
Oakes (3-1; 3-1) @ Oak Grove (1-3; 1-4)
Hatton-Northwood (0-4; 0-6) @ Sargent County (3-1; 3-2)
Ellendale/Edgeley-Kulm (1-3; 1-5) @ Northern Cass (1-3; 1-5)
Langdon/Edmore/Munich (4-0; 6-0) @ Bottineau (1-3; 2-4)
Grafton (4-0; 5-1) @ Westhope-Newburg-Glenburn (2-2; 4-2)
Carrington (3-1; 4-2) @ Rugby (1-3; 3-3)
Park River Area (0-4; 1-5) @ Harvey-Wells County (1-3; 2-4)
Garrison-Max (0-3; 0-5) @ Des Lacs-Burlington (1-3; 2-4)
Nedrose (3-1; 3-3) @ Kenmare/Bowbells/Burke Central (3-1; 3-2)
Velva (5-0) @ Dickinson Trinity (5-1)
Bowman County (2-1; 4-1) @ Shiloh Christian (4-1; 4-2)
New Salem-Glen Ullin (2-2; 4-2) @ Killdeer (3-1; 5-1)
Richardton-Taylor-Hebron (0-4; 0-6) @ Southern McLean (0-4; 2-4)
Saturday, October 3rd
South Prairie (0-3; 0-4) @ Bishop Ryan (3-1; 4-2)
Re: 2020 Week 7 Schedule
Posted:
Mon Sep 28, 2020 7:55 am
by defensewinsgames
Friday, October 2nd
Thompson (3-1; 4-1) @ Lisbon (4-0; 5-0)
Oakes (3-1; 3-1) @ Oak Grove (1-3; 1-4)
Hatton-Northwood (0-4; 0-6) @ Sargent County (3-1; 3-2)
Ellendale/Edgeley-Kulm (1-3; 1-5) @ Northern Cass (1-3; 1-5)
Langdon/Edmore/Munich (4-0; 6-0) @ Bottineau (1-3; 2-4)
Grafton (4-0; 5-1) @ Westhope-Newburg-Glenburn (2-2; 4-2)
Carrington (3-1; 4-2) @ Rugby (1-3; 3-3)
Park River Area (0-4; 1-5) @ Harvey-Wells County (1-3; 2-4)
Garrison-Max (0-3; 0-5) @ Des Lacs-Burlington (1-3; 2-4)
Nedrose (3-1; 3-3) @ Kenmare/Bowbells/Burke Central (3-1; 3-2)
Velva (5-0) @ Dickinson Trinity (5-1)
Bowman County (2-1; 4-1) @ Shiloh Christian (4-1; 4-2)
New Salem-Glen Ullin (2-2; 4-2) @ Killdeer (3-1; 5-1)
Richardton-Taylor-Hebron (0-4; 0-6) @ Southern McLean (0-4; 2-4)
Saturday, October 3rd
South Prairie (0-3; 0-4) @ Bishop Ryan (3-1; 4-2)
Re: 2020 Week 7 Schedule
Posted:
Tue Sep 29, 2020 9:45 am
by JackofDiamonds
Friday, October 2nd
Thompson (3-1; 4-1) @ Lisbon (4-0; 5-0)
Oakes (3-1; 3-1) @ Oak Grove (1-3; 1-4)
Hatton-Northwood (0-4; 0-6) @ Sargent County (3-1; 3-2)
Ellendale/Edgeley-Kulm (1-3; 1-5) @ Northern Cass (1-3; 1-5)
Langdon/Edmore/Munich (4-0; 6-0) @ Bottineau (1-3; 2-4)
Grafton (4-0; 5-1) @ Westhope-Newburg-Glenburn (2-2; 4-2)
Carrington (3-1; 4-2) @ Rugby (1-3; 3-3)
Park River Area (0-4; 1-5) @ Harvey-Wells County (1-3; 2-4)
Garrison-Max (0-3; 0-5) @ Des Lacs-Burlington (1-3; 2-4)
Nedrose (3-1; 3-3) @ Kenmare/Bowbells/Burke Central (3-1; 3-2)
Velva (5-0) @ Dickinson Trinity (5-1)
Bowman County (2-1; 4-1) @ Shiloh Christian (4-1; 4-2)
New Salem-Glen Ullin (2-2; 4-2) @ Killdeer (3-1; 5-1)
Richardton-Taylor-Hebron (0-4; 0-6) @ Southern McLean (0-4; 2-4)
Saturday, October 3rd
South Prairie (0-3; 0-4) @ Bishop Ryan (3-1; 4-2)
Re: 2020 Week 7 Schedule
Posted:
Thu Oct 01, 2020 12:53 pm
by NDSUBISON
Thursday, October 1st
Garrison-Max (0-3; 0-5) @ Des Lacs-Burlington (1-3; 2-4)
Friday, October 2nd
RV Thompson (3-1; 4-1) @ #3 Lisbon (4-0; 5-0)
#5 Oakes (3-1; 3-1) @ Oak Grove (1-3; 1-4)
Hatton-Northwood (0-4; 0-6) @ Sargent County (3-1; 3-2)
Ellendale/Edgeley-Kulm (1-3; 1-5) @ Northern Cass (1-3; 1-5)
#1 Langdon/Edmore/Munich (4-0; 6-0) @ Bottineau (1-3; 2-4)
RV Grafton (4-0; 5-1) @ Westhope-Newburg-Glenburn (2-2; 4-2)
Carrington (3-1; 4-2) @ Rugby (1-3; 3-3)
Park River Area (0-4; 1-5) @ Harvey-Wells County (1-3; 2-4)
Nedrose (3-1; 3-3) @ Kenmare/Bowbells/Burke Central (3-1; 3-2)
#2 Velva (5-0) @ #4 Dickinson Trinity (5-1)
Bowman County (2-1; 4-1) @ RV Shiloh Christian (4-1; 4-2)
New Salem-Glen Ullin (2-2; 4-2) @ RV Killdeer (3-1; 5-1)
Richardton-Taylor-Hebron (0-4; 0-6) @ Southern McLean (0-4; 2-4)
Saturday, October 3rd
South Prairie (0-3; 0-4) @ RV Bishop Ryan (3-1; 4-2)
Monday, October 5th
Tioga @ Garrison-Max